Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

Publikujemy obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie o  wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa wiaduktu nad torami łączącego ulicę Powstańców w Krakowie z drogą powiatową nr 2156K w miejscowości Batowice i Dziekanowice wraz z przebudową przyległego układu drogowego” z wniosku  Gminy Zielonki działającej poprzez Pełnomocnika - WEJDŹ 

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.) realizuje projekt „Dobry Czas na Biznes – KOM” Program jest skierowany do osób po 30 roku życia, zainteresowanych założeniem własnej firmy, mieszkających w  powiecie proszowickim, miechowskim, bocheńskim, myślenickim, wielickim, krakowskim lub na terenie miasta Krakowa. Kolejny, trzeci już nabór do projektu potrwa do 28 lutego 2017 r.

Czytaj więcej: Trzeci nabór do projektu "Dobry Czas na Biznes-KOM" do 28 lutego 2017 r

Kupię działkę budowlaną (lub budowlano-rolną) o powierzchni ok 5-15 ar w miejscowości Dziekanowice i okolice.  Nie interesuje mnie działka leżąca w bliskim sąsiedztwie planowanego przebiegu obwodnicy, w pobliżu słupów wysokiego napięcia oraz na terenach zalewowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel.: 668-301-403 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prośbę Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie publikujemy zawiadomienie informujące o o wydaniu postanowienia o obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pod nazwą:”Koncepcja programowo-przestrzenna układu komunikacyjnego w rejonie os. Piastów.”

Informacja tutaj: